Hakkımızda | Vento Yachting

Hakkımızda

2011 yılında Bodrum içmelerde faaliyete geçen şirketimiz, genç, dinamik ama aynı zamanda konusunda çok tecrübeli mühendis ekibiyle, kısa zamanda en çok ses getiren projelere imza atmış bulunmaktadır.  Tasarlayıp, denize indirdiğimiz teknelerimizin tüm dünya sularındaki başarısı bizleri gururlandırmaktadır.  Hem geleneksel hem de modern tasarımları hayata geçiren firmamız, çelik, ahşap ve kompozit tekne imalatı ve projelendirmesi konusunda uzmandır.  Avustralya’dan karayip denizine kadar tasarım ve mühendislik hizmeti verdiğimiz teknelerin yanı sıra, kendi sularımızda da çeşitli klas ( loyd) kuruluşlarının gözetiminde yeni tekne inşaası ve tadilat projelerimizin başarısı, her geçen gün referanslarımızı arttırmaktadır. 

Tecrübeli Ekip

100%

Dinamik Kadro

100%

Üstün Mühendislik

100%

Tekne İmalatı

Ahşap, çelik ve kompozit tekne tasarımı, projelendirilmesi, işçilik resimlerinin hazırlanması, liman projelerinin hazırlanması, klas kuruluşlarının istediği projelerin hazırlanması ve iş takibi hizmetlerimiz arasındadır.

Vento Yachting

Tadilat, Bakım-Onarım

Teknelere boy verilmesi, gross tonajının değiştirilmesi ve sonradan klas almak için gerekli projelerin hazırlanması , hizmetlerimiz arasındadır.

Vento Yachting

Danışmanlık- Projelendirme

Liman veya bayrak devletinin istediği projelerin hazırlanması, tekneler hakkında fizibilite ve sörvey çalışmalarının yapılması, hizmetlerimiz arasındadır.

Vento Yachting

"Düşünmek yeterli değildir, düşünüleni tasarlamaktır iyi olan"

~ VENTO YACHTING

Bizi Takip Edin...